0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Cagliari
-
-
Juventus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Genoa
۰
۱
SS Lazio
Finished
۲۰:۰۰
  Iran Pro League
Esteghlal Tehran
۳
۲
Shams Azar Qazvin
Finished
۱۸:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۰
۱
Mes Rafsanjan
Finished
۱۸:۱۰
Nassaji Mazandaran
۱
۰
Tractor Sazi FC
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Ahli Jeddah
-
-
Al Hilal Riyadh
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Riyadh
۱
۲
Al-Tai
Finished
۱۸:۳۰
Al-Nassr Riyadh
۳
۱
Al Feiha
Finished
۱۸:۳۰
  Spain La Liga
Athletic Bilbao
-
-
Granada CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Turkey Super Lig
Besiktas JK
۱
۰
Ankaragucu
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Bundesliga
Eintracht Frankfurt
-
-
FC Augsburg
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  France Ligue 1
OGC Nice
-
-
FC Lorient
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A
La Equidad
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
America de Cali
۰
۰
Deportivo Pasto
Finished
۰۴:۵۰
Patriotas Tunja
۲
۳
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۰
  Portugal Primeira Liga
Rio Ave
-
-
FC Arouca
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Brazil Serie A
Botafogo RJ
۱
۰
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۴:۰۰
  Russia Premier League
FK Krasnodar
۲
۰
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۹:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۵:۳۰
  Honduras Reserve League
CD Marathon Reserves
۱
۱
Motagua Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Club Deportivo Victoria Reserves
۰
۱
CDS Vida Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Genesis de Comayagua Reserves
۳
۳
Real Sociedad Honduras Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۱
۰
Toluca (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Bolivar
۱
۱
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۲:۳۰
Aurora
۲
۴
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۳۰
  Spain LaLiga 2
Tenerife
-
-
Leganes
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Alianza Lima
۳
۰
Sport Boys
Finished
۰۴:۳۰
Union Comercio
-
-
Universitario de Deportes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Italy Serie B
Palermo
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AC Reggiana 1919
-
-
Cosenza
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
۲
۱
Atletico Goianiense U20
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Victoria
Heidelberg United
۳
۲
Moreland City FC
Finished
۱۳:۰۰
Oakleigh Cannons
۳
۲
St Albans Saints
Finished
۱۳:۴۵
Dandenong City
۰
۴
South Melbourne FC
Finished
۱۳:۱۵
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۲
۰
HFX Wanderers FC
Finished
۰۵:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Roda JC Kerkrade
۱
۰
De Graafschap
inprogress
۲۱:۳۰
FC Dordrecht
۱
۰
FC Oss / Top Oss
inprogress
۲۱:۳۰
Telstar
۰
۰
FC Emmen
inprogress
۲۱:۳۰
FC Den Bosch
۰
۰
NAC Breda
inprogress
۲۱:۳۰
Helmond Sport
۰
۰
Ajax Amsterdam Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Managua FC
۱
۳
UNAN Managua
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Walter Ferreti
۱
۱
Real Esteli FC
Finished
۰۲:۳۰
  Azerbaijan Premier League
PFK Turan Tovuz
۱
۴
FK Sumgayit
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga Bayern
FC Wurzburger Kickers
۲
۰
1.FC Schweinfurt 05
inprogress
۲۰:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Bayreuth
Finished
۲۰:۰۰
TSV Buchbach
۲
۲
FC 1907 Memmingen
inprogress
۲۰:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۱
۱
FC Augsburg II
inprogress
۲۰:۳۰
  Europe UEFA Youth League
Olympiacos FC U19
۱
۰
Nantes U19
Finished
۱۵:۳۰
Porto U19
۲
۳
AC Milan U19
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Bundesliga
SK Sturm Graz
۰
۰
SK Rapid Wien
inprogress
۲۱:۰۰
  China Super League
Zhejiang Professional FC
۳
۲
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۳۰
  Bangladesh Championship League
Dhaka Wanderers Club
۰
۰
Wari Club
Finished
۰۸:۰۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Marmorek
۲
۰
Hapoel Bnei Lod
Finished
۱۴:۱۰
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۰
Hapoel Bikat HaYarden
Finished
۱۴:۱۰
Maccabi Kiryat Malakhi
۲
۰
Maccabi Yavne
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Kfar Shelem
۱
۱
Ironi Modiin
Finished
۱۴:۱۰
Shimshon Kafr Qasim
۱
۱
Holon Yermiyahu
Finished
۱۴:۱۰
Maccabi Shaarayim
۰
۲
Maccabi Ashdod
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Ironi Herzliya
۲
۲
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۴:۱۰
Sport Club Dimona
۴
۳
Agudat Sport Nordia Jerusalem
Finished
۱۴:۱۰
  Australia NPL New South Wales U20
Nepean FC U20
۱
۳
Northern Tigers U20
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown Spartans U20
۰
۱
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
  Algeria Ligue 1
USM Khenchela
۱
۲
CS Constantine
Finished
۱۸:۳۰
NC Magra
۰
۰
MC Alger
Finished
۱۸:۳۰
ES Setif
۲
۱
JS Saoura
Finished
۱۸:۳۰
CR Belouizdad
۳
۰
US Biskra
inprogress
۲۰:۳۰
US Souf
۰
۲
ASO Chlef
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۳
۱
Brisbane City
Finished
۱۴:۰۰
  Bangladesh Premier League
Bangladesh Police Club
۱
۰
Sheikh Russell KC
Finished
۱۳:۱۵
Abahani Limited
۲
۱
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۱
۱
Weston Workers Bears FC Reserves
Finished
۱۱:۴۵
  Brazil Amapaense
Independente EC AP
۲
۲
Oratório Recreativo Clube
Finished
۰۲:۳۰
  Australia A-League
Newcastle United Jets
۱
۱
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۳:۱۵
  Turkey 1. Lig
Altay SK Izmir
۰
۲
Manisa Futbol Kulubu
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP
Tigres de Alica FC
۲
۰
Coras Tepic II
Finished
۰۱:۳۰
Tuzos Pachuca
۱
۰
Aguilas Teotihuacan
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Glenorchy Knights
۲
۲
Kingborough Lions
Finished
۱۳:۴۵
Riverside Olympic
۴
۱
Launceston United
Finished
۱۳:۴۵
  Ecuador Serie A
Delfin
-
-
Macara
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Barcelona SC Guayaquil
۱
۰
El Nacional Quito
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Del Valle
۲
۱
Mushuc Runa
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Campeonato Acreano
Humaita
۱
۱
Vasco da Gama AC
Finished
۰۲:۰۰
  Vietnam 2. Division
DAK Lak
۰
۲
Bac Ninh
Finished
۱۲:۰۰
Da Nang II
۱
۰
PVF Vietnam
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
New Lambton
۲
۱
Weston Workers
Finished
۱۳:۴۵
  India Indian Super League
Odisha FC
۲
۱
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
FC Nurnberg
۰
۲
SC Paderborn 07
inprogress
۲۰:۰۰
SV Elversberg
۱
۱
FC Schalke 04
Finished
۲۰:۰۰
  Thailand Thai League 1
Port F.C.
۱
۲
Chiangrai United FC
Finished
۱۵:۳۰
  England Professional Development League
Queens Park Rangers U21
۴
۰
Charlton Athletic U21
Finished
۱۵:۳۰
Wigan U21
۲
۰
Coventry City U21
Finished
۱۵:۳۰
Bournemouth U21
۰
۲
Sheffield Utd U21
Finished
۱۵:۳۰
Crewe Alexandra U21
۱
۳
Cardiff U21
Finished
۱۶:۳۰
Peterborough United U21
۳
۴
Hull City U21
Finished
۱۶:۳۰
Burnley U21
۰
۴
Barnsley U21
Finished
۱۵:۳۰
Colchester U21
۰
۱
Sheffield Wednesday U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovenia 2.SNL
ND Beltinci
۰
۱
NK Krka
Finished
۱۸:۳۰
PSC Tolmin
۱
۱
Dravinja
Finished
۱۸:۳۰
ND Triglav Kranj
۱
۱
NK Rudar Velenje
inprogress
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division
Racing Club de Montevideo
۱
۱
Club Atletico Cerro
Finished
۲۰:۰۰
Liverpool FC Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Daejeon Korail
۰
۰
Paju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۱
۰
BKMA Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۳
۱
St Albans Saints U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Brunswick City
۲
۱
Western United FC NPL
Finished
۱۴:۰۰
Werribee City
۱
۲
Northcote City
Finished
۱۴:۰۰
  Belgium First Division B
KV Oostende
۱
۰
Standard Liege II
inprogress
۲۱:۳۰
Zulte-Waregem
۲
۰
Lierse SK
inprogress
۲۱:۳۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
۰
۰
Patro Eisden
inprogress
۲۱:۳۰
Liege FC
۱
۰
KRC Genk II
inprogress
۲۱:۳۰
Lommel United
۱
۰
SK Beveren
inprogress
۲۱:۳۰
R.F.C. Seraing
۰
۰
SK Deinze
inprogress
۲۱:۳۰
Francs Borains
۰
۱
FC Verbroedering Dender EH
inprogress
۲۱:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Birkenhead United
۰
۰
East Coast Bays
Finished
۱۰:۳۰
  Finland Kolmonen
NuPS
۰
۰
LJS
Finished
۱۸:۳۰
Ponnistajat
۳
۲
PK Keski-Uusimaa II
Finished
۱۹:۳۰
RiPS Riihimaki
۱
۰
SaPa
Finished
۱۹:۰۰
LPK
۰
۰
Huima/Urho
Finished
۱۹:۳۰
Niemisen Urheilijat
۲
۰
PK 37 Iisalmi
Finished
۱۹:۳۰
HerTo
۰
۵
Pallo-Pojat Juniorit
Finished
۱۹:۰۰
MuSa
۴
۱
SalPa II
Finished
۱۹:۰۰
HerTo
۰
۵
PPJ/Ruoholahti
Finished
۱۹:۰۰
TiPS
۱
۱
Hyvinkaan Palloseura
inprogress
۲۰:۱۰
  South America South American Championship Women U20
Colombia U20 (W)
۳
۰
Bolivia U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Venezuela U20 (W)
۱
۲
Brazil U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Werribee City U23
۰
۴
Northcote City U23
Finished
۱۱:۴۵
  Romania Liga I Championship Group
FC Farul Constanta
۲
۰
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۱:۰۰
  Czech Republic MSFL
TJ Start Brno
۰
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۸:۳۰
SK Hranice
۱
۲
SC Znojmo
Finished
۱۹:۳۰
FC Zlinsko
۲
۱
FK Apos Blansko
Finished
۱۸:۳۰
FC Hlucin
۳
۲
Trinec
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Nepean FC
۱
۲
Northern Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۳
۲
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
  India Mumbai Premier League
Millat FC
۰
۱
Reliance FYC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women
Salisbury Inter (W)
۲
۰
Sturt Lions (W)
Finished
۱۴:۱۵
West Adelaide (W)
۰
۳
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
Flinders United (W)
۳
۲
Adelaide University (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Portugal Liga Segunda
Feirense
۱
۱
Leixoes
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Odense BK U19
۱
۰
Esbjerg U19
Finished
۱۳:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group C
Tajikistan U23
۰
۲
Iraq U23
inprogress
۲۱:۳۰
Thailand U23
۰
۵
Saudi Arabia U23
Finished
۱۹:۰۰
  Germany 3.Liga
SV 1916 Sandhausen
۱
۰
Arminia Bielefeld
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Ykkosliiga
KäPa/PuLe
۱
۱
SalPa Salo
Finished
۱۹:۰۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
۲
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Migdal Haemeq
۱
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Kaukab
۲
۷
Hapoel Bnei Zalfa
Finished
۱۴:۱۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۲
۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Kiryat Yam
۱
۱
Maccabi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۴:۱۰
Tzeirei Kfar Kana
۱
۲
Hapoel Raanana
Finished
۱۴:۱۰
  Israel Leumit League
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۱
۲
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۱
۳
Hapoel Nof HaGalil
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۲
۱
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
KAFR Qasim
۰
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۳
۰
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۲
۳
Maccabi Herzliya
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۳
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Akko FC
۰
۰
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۲
۱
Capalaba
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL South Australia
Modbury Jets
۲
۰
Adelaide City
Finished
۱۳:۳۰
Croydon Kings
۲
۲
Adelaide Olympic
Finished
۱۳:۳۰
Para Hills Knights
۰
۵
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۳:۳۰
  Ireland Premier Division
Derry City
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
Drogheda United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Sligo Rovers FC
-
-
Dundalk FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Galway United
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
St Patrick's Athletic
-
-
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Algeria Youth League
NRB Teleghma U21
۱
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۲:۳۰
ESM Kolea U21
۰
۰
SC Mecheria U21
Finished
۱۲:۳۰
MO Constantine U21
۳
۰
Olympique Magrane U21
Finished
۱۲:۳۰
MSP Batna U21
۰
۰
Olympique Akbou U21
inprogress
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
AS Ain M'lila U21
۱
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۲:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۱
۱
AS Khroub U21
Finished
۱۲:۳۰
  China FA Cup
Hangzhou Qiantang
۱
۰
Nantong Haimen Codion
Finished
۰۹:۳۰
  Slovakia U19 Liga
MSK Zilina U19
۶
۰
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۲:۳۰
  Israel Liga Bet South
AC Hamachtesh Givataim
۱
۲
Maccabi Ironi Amishav
Finished
۱۵:۱۵
MS Jerusalem
۲
۱
FC Beitar Yavne
Finished
۱۲:۱۵
Hakoach Amidar Ramat Gan
۰
۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Finished
۱۵:۱۵
  Albania Kategoria Superiore
KS Kukesi
۰
۲
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۶:۳۰
KF Erzeni
۰
۲
KF Tirana
Finished
۱۶:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
NK Posusje
۱
۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۹:۳۰
GOSK Gabela
۱
۰
FK Tuzla City
Finished
۱۷:۳۰
FK Velez Mostar
۱
۰
FK Zvijezda 09
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland Ekstraklasa
SSA Korona Kolporter Kielce
۴
۰
Radomiak Radom
Finished
۱۹:۳۰
Rakow Czestochowa
-
-
KS Gornik Zabrze
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Slovakia Super Liga
FK AS Trencin
۱
۲
FC Kosice
Finished
۱۹:۰۰
  Slovenia U19 League
NK Nafta Lendava 1903 U19
۱
۱
Tabor Sezana U19
Finished
۱۸:۳۰
NK Brinje Grosuplje U19
۴
۰
Radomlje U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Bravo U19
۱
۲
Maribor U19
Finished
۱۸:۳۰
Celje U19
۴
۱
ND Gorica U19
Finished
۱۸:۳۰
NK Domzale U19
۲
۶
FC Koper U19
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Smorgon
۲
۲
FC Gomel
Finished
۱۷:۳۰
BATE Borisov
۱
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۲۰:۰۰
  Uganda Premier League
Airtel Kitara FC
۰
۲
Vipers
Finished
۱۶:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۱
St Etienne (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۳
۰
North Lakes United
Finished
۱۴:۰۰
  Oman Professional League
Al Shabab
۰
۰
Dhofar SCSC
Finished
۱۷:۱۵
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
Vedita Colonesti
۱
۲
CSM Ramnicu Valcea
Finished
۱۷:۳۰
CSM Cetate Deva
۳
۳
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۷:۳۰
Academia Viitorul Cluj
۲
۰
Industria Galda de Jos
Finished
۱۷:۳۰
CS Universitatea Craiova II
۰
۲
CS Jiul Petrosani
Finished
۱۷:۳۰
ACS Ineu
۱
۱
CS Socodor
Finished
۱۷:۳۰
AFC Odorheiu Secuiesc
۱
۰
AS Viitorul Curita
Finished
۱۷:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۴
۰
Metalurgistul Cugir
Finished
۱۷:۳۰
CSM Ramnicu Sarat
۳
۱
Vointa Limpezis
Finished
۱۷:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۱
۲
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Rosiori
۱
۰
Unirea Bascov
Finished
۱۷:۳۰
CS Gilortul Targu Carbunesti
۰
۰
Vointa Lupac
Finished
۱۷:۳۰
Phoenix Buzias
۰
۳
Bihor Oradea
Finished
۱۷:۳۰
Sighetu Marmatiei
۲
۲
SCM Zalau
Finished
۱۷:۳۰
Viitorul Daesti
۰
۰
CSM Cetatea Turnu Măgurele
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Fasil Kenema
۰
۰
Adama Kenema
Finished
۱۹:۳۰
Hambericho Durame
۰
۱
Hawassa City
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
AFC Hermannstadt
۱
۱
FC Botosani
Finished
۱۸:۰۰
  Lithuania I Lyga
FK Riteriai
۱
۱
Banga Gargzdai II
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga Women
RB Leipzig (W)
۱
۰
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۲۰:۰۰
  England Premier League 2
Nottingham Forest U21
۲
۰
Aston Villa U21
inprogress
۲۱:۳۰
Newcastle U21
۰
۰
Leeds United U21
inprogress
۲۱:۳۰
  France National
Red Star 93 Saint Ouen
۰
۱
Dijon FCO
inprogress
۲۱:۰۰
SAS Epinal
۰
۱
Versailles 78
inprogress
۲۱:۰۰
Martigues
۲
۱
Cholet
inprogress
۲۱:۰۰
FC Rouen 1899
۱
۲
AS Nancy Lorraine
inprogress
۲۱:۰۰
Avranches
۰
۰
LB Chateauroux
inprogress
۲۱:۰۰
Le Mans FC
۱
۱
FC Villefranche Beaujolais
inprogress
۲۱:۰۰
GOAL FC
۳
۰
US Marignane
inprogress
۲۱:۰۰
Orleans US 45
۰
۱
Olympique Nimes
inprogress
۲۱:۰۰
  Faroe Islands Premier League
HB Torshavn
۱
۱
EB Streymur
inprogress
۲۰:۳۰
  Nigeria NPFL
Heartland FC Owerri
۱
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
  Gambia Division 2
Kanifing East FC
۰
۰
Hart Academy FC
Finished
۲۰:۰۰
Hawks FC
۲
۱
Gunjur United
Finished
۲۰:۰۰
Jam City
۰
۱
Unique Global FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFK Botev Vratsa
۲
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۸:۰۰
Levski Krumovgrad
۲
۰
PFC Slavia Sofia
inprogress
۲۰:۳۰
  Algeria Ligue 2
NRB Telaghema
۲
۰
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
MO Constantine
۲
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۷:۳۰
USM El Harrach
۲
۰
HB Chelghoum Laid
Finished
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
۱
۱
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۱
۱
AS Khroub
Finished
۱۷:۳۰
MSP Batna
۰
۰
Olympique Akbou
Finished
۱۷:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Adelaide Reserves (W)
۰
۶
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Salisbury Inter Reserves (W)
۴
۲
Sturt Lions Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Flinders United Reserves (W)
۲
۳
Adelaide University Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Poland 1. Division
Stal Rzeszow
۲
۲
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۳۰
Polonia Warszawa
۳
۳
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۹:۳۰
Znicz Pruszkow
-
-
TS Wisla Krakow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Austria 2. Liga
SV Horn
۰
۲
SV Ried
Finished
۱۹:۴۰
VfB Admira Wacker Modling
۱
۰
SV Kapfenberg
Finished
۱۹:۴۰
DSV Leoben
۱
۲
FC Liefering
Finished
۱۹:۴۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۲
۰
SV Lafnitz
Finished
۱۹:۴۰
SC Bregenz
-
-
Floridsdorfer AC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SKU Amstetten
۱
۴
SK Sturm Graz II
Finished
۱۹:۴۰
  South Africa 1st Division
Maritzburg United
۰
۰
Marumo Gallants FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Egypt Second Division B
Luxor SC
۰
۱
Aluminium Nag Hammadi
Finished
۱۷:۰۰
Telephonat Beni Suef SC
۲
۰
MS Tamiya Youth Center
Finished
۱۷:۰۰
Fayoum FC
۱
۴
Maghagha SC
Finished
۱۷:۰۰
Al Wasta
۰
۱
El Minya
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Bernardo SP U20
۰
۰
EC Agua Santa U20
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۰
۱
Comercial FC Tiete U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Bandeirante SP U20
۰
۰
Inter de Bebedouro U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santo Andre U20
۰
۰
Jabaquara SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
۰
۰
VOCEM U20
inprogress
۲۱:۳۰
Mirassol U20
۰
۰
Rio Preto U20
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۱
۲
Uniao Suzano AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
SC Aguai SP U20
۳
۰
Itapirense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
۰
۲
XV de Novembro (Piracicaba) U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
۰
۰
CA Guacuano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Velo Clube U20
۱
۰
Rio Claro U20
inprogress
۲۱:۳۰
Olimpia SP U20
۱
۰
Tanabi U20
inprogress
۲۱:۳۰
AD Guarulhos U20
۰
۰
Flamengo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Joseense U20
۱
۰
Sao Jose Dos Campos EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Nacional AC U20
۰
۰
Portuguesa Desportos U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sfera SP U20
۰
۱
Ituano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Referencia U20
-
-
Oeste FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Metropolitano AL U20
۰
۰
SKA Brasil U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ferroviaria U20
۱
۰
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Porto FootBall U20
۱
۰
Brasilis FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Bahrain 2nd Division
Al Tadamun Buri
۱
۲
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۳۰
Qalali
۲
۱
Bouri Cultural SC
Finished
۱۹:۳۰
Isa Town
۱
۳
Al Ittifaq Maqaba
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Sion Sitten
۰
۰
Stade Nyonnais
inprogress
۲۱:۴۵
FC Schaffhausen
۱
۱
Neuchatel Xamax FC
inprogress
۲۱:۰۰
FC Aarau
۰
۰
FC Thun
inprogress
۲۱:۴۵
AC Bellinzona
۱
۰
FC Baden
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark Superliga
Randers FC
۰
۱
OB Odense
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Luckenwalde
۱
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
inprogress
۲۰:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۲
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
inprogress
۲۰:۳۰
Lokomotive Leipzig
۰
۰
FC Hansa Rostock II
inprogress
۲۰:۳۰
  Cameroon Elite One
Avion Academy
۰
۱
Fauve Azur Elite
Finished
۱۶:۳۰
PWD Bamenda
۱
۱
Bamboutos
Finished
۱۸:۳۰
Les Astres
۲
۱
Union de Loum
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 1. Division
Othellos Athienou
۲
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۱۹:۳۰
Doxa Katokopias
۱
۰
Nea Salamis Famagusta FC
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Seinäjoen Jalkapallokerho
۱
۰
Ilves
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۱
۱
KuPS Kuopio
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
Baladiyet El Mahallah
۲
۰
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۰
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
FC Roskilde
۱
۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
inprogress
۲۰:۳۰
Fremad Amager
۲
۱
FA 2000
inprogress
۲۰:۳۰
  Ireland First Division
Cobh Ramblers
-
-
Finn Harps FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bray Wanderers AFC
-
-
Treaty United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Denmark 1st Division
B93 Kopenhagen
۱
۰
Naestved BK
inprogress
۲۰:۳۰
AC Horsens
۰
۱
Elite 3000 Helsingor
inprogress
۲۰:۳۰
Hillerod
۰
۰
Koge
inprogress
۲۰:۳۰
  Morocco Botola Pro
CA Youssoufia Berrechid
-
-
Olympique de Safi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
FC Pisek
۲
۲
Ceske Budejovice B
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۱
۰
Kjelsas Oslo
Finished
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Kozara
۴
۱
FK Modrica
Finished
۱۸:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۳
۱
Casuarina FC
Finished
۱۴:۳۰
Darwin Olympic
۳
۰
Garuda FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Collingwood FC
۱
۲
Banyule City
Finished
۱۴:۰۰
  Syria Premier League
Tishreen
۰
۰
Al-Karamah
Finished
۱۶:۳۰
Jableh SC
۱
۰
Foutoua
Finished
۱۶:۳۰
Al-Wathbah
۰
۰
Hutteen Latakia
Finished
۱۶:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۰
۲
FC Alay
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Radnik Sesvete
۲
۳
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۸:۳۰
NK Zrinski Jurjevac
۱
۰
BSK Bijelo Brdo
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Tukums 2000/Tss II
۲
۰
AFA Olaine
Finished
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Telavi
۰
۳
FC Iberia 1999
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
IFK Norrkoping (W)
۲
۲
Djurgardens IF FF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Umea IK (W)
۱
۰
Sunnanaa (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland II Liga
Skra Czestochowa
۰
۱
Pogon Siedlce
inprogress
۲۰:۳۰
Polonia Bytom
-
-
KKS 1925 Kalisz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Belgium Super League Women
AA Gent (W)
-
-
Anderlecht (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
White Star Woluwe (W)
-
-
KV Mechelen (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Charleroi (W)
۰
۰
Zulte-Waregem (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Wales Cymru North
Porthmadog
-
-
Holywell
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Denbigh Town
-
-
Flint Town United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gresford Athletic
-
-
Prestatyn Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Austria Regionalliga East
Oberwart
۲
۰
FK Austria Wien II
inprogress
۲۱:۰۰
SC Neusiedl am See 1919
۲
۲
FCM Traiskirchen
inprogress
۲۰:۳۰
Kremser SC
۲
۱
ASV Drassburg
inprogress
۲۱:۰۰
Favoritner AC
۰
۰
SCU Ardagger
inprogress
۲۱:۳۰
Wiener SK
۱
۱
Marchfeld Donauauen
inprogress
۲۱:۰۰
SK Rapid Wien II
۰
۰
SV Leobendorf
inprogress
۲۱:۰۰
TWL Elektra
۰
۰
SR Donaufeld
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga North
SV Meppen
۱
۰
Spelle-Venhaus
inprogress
۲۰:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۱
۲
Teutonia Ottensen
inprogress
۲۱:۰۰
SSV Jeddeloh
۱
۱
Bremer SV
inprogress
۲۱:۰۰
  Croatia U19 League
HNK Cibalia U19
۲
۲
Nk Rudes U19
Finished
۱۷:۳۰
  France National 2, Group C
FC Bastia-Borgo
۰
۱
FC Chambly Thelle
inprogress
۲۰:۳۰
  Rwanda National League
Gasogi Utd
۳
۰
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۱
۴
Sorrento SC
Finished
۱۴:۴۵
  Republic of Kosovo First League
KF Ramiz Sadiku
۱
۲
KF Ferizaj
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۰
۳
Bulleen Lions (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL ACT Women
Gungahlin United (W)
۴
۱
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Hungary NB I Women
Puskas FC (W)
۰
۵
Ferencvarosi TC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group B
United Arab Emirates U23
۰
۲
Japan U23
Finished
۱۹:۰۰
China U23
۰
۲
South Korea U23
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SV Schermbeck
۰
۱
Spvgg Erkenschwick
inprogress
۲۱:۰۰
SC Preussen Munster II
۱
۱
TSG Sprockhovel
inprogress
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Taarnby FF
۳
۳
Skjold
Finished
۱۹:۳۰
Aarhus Fremad II
۱
۶
Viby IF
Finished
۲۰:۰۰
Sundby BK
۲
۲
Horsholm-Usserod IK
inprogress
۲۰:۳۰
Vorup
۲
۳
Horsens fS
inprogress
۲۱:۰۰
Goerslev IF
۱
۱
Glostrup FK
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Heimstetten
۲
۰
Gundelfingen
inprogress
۲۱:۰۰
SV Erlbach
۰
۰
Kirchheimer SC
inprogress
۲۱:۰۰
  Algeria League Women
Oran Centre (W)
۴
۰
ASJ Canastel (W)
Finished
۱۶:۳۰
CVR Blida (W)
۵
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
Ulytau
۰
۱
Zhetisay
Finished
۱۲:۳۰
Yassy Turkistan
۲
۰
FC Taraz
Finished
۱۴:۳۰
Kairat Zhastar
۳
۳
SD Family
Finished
۱۴:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Estudiantes de Mérida
۲
۱
Rayo Zuliano
Finished
۰۱:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Panjshir
۱
۳
Istaravshan
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia U19 Championship
Leones U19
۲
۱
CD Ciclos U19
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U23 League
Atletico San Luis U23
۱
۰
Toluca U23
Finished
۱۸:۳۰
Mazatlan FC U23
۰
۱
Juarez FC U23
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Landesliga
SAK Klagenfurt
۰
۲
Atus Velden
inprogress
۲۰:۰۰
SK Treibach
۲
۴
KAC 1909
Finished
۲۰:۰۰
UFV Thalgau
۶
۰
SK Adnet
Finished
۱۹:۱۵
FC Deutschkreutz
۱
۱
SC Bad Sauerbrunn
inprogress
۲۱:۰۰
Hallein
۳
۲
SV Seekirchen
inprogress
۲۰:۳۰
Furstenfeld
۱
۲
SV Lebring
inprogress
۲۰:۳۰
ASK Kottingbrunn
۱
۱
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
inprogress
۲۱:۰۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۱
۱
SV Donau
Finished
۱۹:۳۰
SC Kalsdorf
۴
۰
SV Frauental
inprogress
۲۰:۳۰
Korneuburg ASC Marathon
۰
۰
SKN Sankt Polten II
inprogress
۲۱:۰۰
Union Edelweiss Linz
۲
۰
WSPG Wels II
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
IFK Stocksund
۰
۰
Vasalunds/Essinge IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۰
۱
Hogaborgs BK
inprogress
۲۰:۳۰
Nosaby IF
۱
۰
IF Lodde
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Independiente Reserves
۰
۰
Defensa y Justicia Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
San Lorenzo (W)
۰
۰
UAI Urquiza (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Yaracuyanos FC
-
-
Atletico El Vigia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Russia FNL
Rodina Moscow
۰
۱
FK Khimki
inprogress
۲۱:۳۰
  France National 2, Group A
Thonon Evian FC
۳
۱
FC Bourgoin-Jallieu
inprogress
۲۰:۳۰
Andrezieux
۰
۰
Toulouse FC II
inprogress
۲۱:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Ariana FC
۲
۱
Angelholms FF
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Brunswick Juventus
۲
۰
Pascoe Vale SC
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۱۴:۰۰
  Mali Premiere Division
ATS de Koro
۲
۲
Black Stars
Finished
۲۰:۰۰
  Estonia Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۱
۳
Viimsi JK
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
۰
۳
Brisbane City U23
Finished
۱۲:۰۰
  Poland Ekstraliga Women
GKS Gornik Leczna (W)
۱
۱
UKS SMS Lodz (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۴
۰
Mosjoen IL
Finished
۱۹:۳۰
  France National 2, Group D
Wasquehal
۲
۲
Furiani Agliani
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Enkopings SK FK
۱
۱
Skiljebo SK
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۰
۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
inprogress
۲۱:۰۰
SV Rodinghausen
۲
۱
SV Lippstadt 08
inprogress
۲۱:۰۰
  Belgium U21 Pro League
Eupen U21
۱
۱
KV Oostende U21
inprogress
۲۱:۰۰
RWD Molenbeek U21
۱
۰
FC Dender EH U21
inprogress
۲۱:۳۰
  England Super League Women
Brighton & Hove Albion (W)
۰
۰
Everton (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Carlos Mannucci (W)
۳
۱
Universidad Cesar Vallejo (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Macao Elite League
University of Macau
۰
۳
Cheng Fung
Finished
۱۶:۳۰
  Panama First Division Women
Ciex Sports Academy (W)
۴
۰
Union Colce (W)
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Chiriqui (W)
۰
۵
Santa Fe FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Slany
۰
۰
SK Kladno
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic 5. Liga
Luhacovice
۲
۱
Brumov
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Union 60 Bremen
۴
۰
BTS Neustadt
Finished
۲۰:۰۰
FC Oberneuland
۲
۰
Blumenthaler SV
inprogress
۲۱:۰۰
  Mauritania Division 1
FC Inter de Nouakchott
۰
۰
ACS Ksar
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۰
۰
Tennis Borussia Berlin
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۱
۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
SG Andernach
۱
۱
SG 2000 Mulheim-Karlich
inprogress
۲۱:۳۰
SG Rot-Weiss Thalheim
۱
۱
Haldensleber SC
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
Atsv 1898 Erlangen
۰
۱
TSV Neudrossenfeld
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Kornburg
۲
۱
FC Coburg
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
۱
۱
1. FC Pforzheim 1896
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Viimsi JK (W)
۱
۲
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۸:۳۰
Polva FC Lootos (W)
۰
۳
Flora Tallinn (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Djibouty Division 1
FC Dikhil
۲
۳
AS Djibouti Telecom
Finished
۱۸:۰۰
  World Friendly Club Matches
Balestier Khalsa FC
۱
۱
Young Lions
Finished
۱۵:۱۵
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
Prykarpattya Ivano Frankivsk
۳
۱
SK Poltava
Finished
۱۲:۳۰
FC Karpaty Lviv
۱
۲
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Caboolture FC U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۱۲:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Kahraba Club
۰
۰
Zakho
Finished
۱۸:۳۰
  Tunisia Tunisia Cup
Club Sportif Sfaxien
۰
۰
AS Marsa
inprogress
۲۰:۰۰
AS Mhamdia
۱
۲
Bizertin
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۱
۱
IK Gauthiod
Finished
۲۰:۰۰
Motala AIF FK
۲
۱
BK Forward
inprogress
۲۰:۳۰
Herrestads AIF
۱
۱
IK Kongahalla
inprogress
۲۰:۴۵
Skovde IFK
۳
۰
Grebbestads IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SV Allerheiligen
۰
۲
SC Gleisdorf
inprogress
۲۰:۳۰
WSG Hertha Wels
۳
۰
Ried II
inprogress
۲۰:۳۰
Union Vocklamarkt
۱
۱
Bad Gleichenberg
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Concordia Hamburg
۰
۳
TSV Sasel
inprogress
۲۰:۴۵
FC Suderelbe
۰
۰
TUS Dassendorf
inprogress
۲۱:۰۰
Victoria Hamburg
۰
۰
FC Altona 93
inprogress
۲۱:۰۰
  Panama Liga Prom
Costa Del Este
۱
۳
Udelas FC
Finished
۰۲:۳۰
  Croatia 2. NL
Karlovac
۲
۲
Jadran Porec
Finished
۱۹:۳۰
  Scotland Lowland League
Celtic B
-
-
Hearts Of Midlothian II
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Germany Oberliga Niederrhein
Union Nettetal
۰
۰
SC St Tonis 11/20
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Lindome GIF
۳
۰
Landvetter IS
inprogress
۲۰:۳۰
  Egypt Premier League Women
Al-Majd (W)
۰
۲
Al Tayaran (W)
Finished
۱۴:۳۰
Talaea El Geish (W)
۰
۹
Zed FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Bank Ahli (W)
۰
۳
Future FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Pyramids FC (W)
۲
۱
Al Maadi (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Bet North
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۱
Hapoel Beit She'an FC
Finished
۱۵:۱۵
  Armenia 1. Division
Ararat Armenia II
۴
۰
Pyunik II
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 2
Suphanburi FC
۱
۰
Customs United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Youth League
Legia Warsaw U19
۲
۱
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Pohronie
۲
۱
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۰
۱
SC Freital
inprogress
۲۰:۰۰
  Denmark 2. Division
Fremad Amager
-
-
FA 2000
Cancelled
۲۰:۳۰
  Slovenia 3.SNL
Krsko
۳
۰
SD Videm
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
۳
۰
TSG Pfeddersheim
inprogress
۲۱:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
CA Brown de Adrogue Reserves
۰
۰
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
CD Inter Queretaro
۱
۰
Reboceros de La Piedad
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Goiano U20
M19 Guapo U20
-
-
Aparecidense U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید